اخبار

قاچاق لنت ترمز

رئیس انجمن تولیدکنندگان لنت ترمز و کلاچ استراتژی کاری مدیران را رونق تولید دانست و بر این اساس ابراز امیدواری کرد اقدامات عملی خوبی شاهد باشیم. با مدیریت واحدهای تولیدی محصولات داخلی لنت ترمز جایگزین محصولات خارجی خواهد شد.
 

رئیس انجمن تولیدکنندگان لنت ترمز و کلاچ استراتژی کاری مدیران را رونق تولید دانست و بر این اساس ابراز امیدواری کرد اقدامات عملی خوبی شاهد باشیم.

حسین لاجوردی در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو اظهار داشت: چنانچه بر اساس قانون جدیدی که قرار است به تصویب مجلس برسد و بر اساس آن مشکلات و موانع تولیدکنندگان خارج از نوبت بررسی و با احقاق حق آن ها، موانع و مشکلات مرتفع گردد سنگ اندازی های گذشته به جریان نیافتد می توان به بهبود رونق تولید در کشور امیدوار بود.

وی در ادامه با بیان اینکه مرتفع شدن مشکلات چشم انداز مثبتی برای تولیدکننده و بازار مصرف بوجود می آورد گفت: همانگونه که در نیمه دوم سال گذشته با امادگی کامل تولیدکنندگان بسترسازی های مناسب انجام گرفت و شاهد تامین خوب بازار شدیم تا جاییکه اجازه افزایش قیمت به بازار لنت ترمز داده نشد امیدواریم طی سال جاری نیز این روند ادامه یابد و نظر مصرف کنندگان به خوبی تامین شود.

قاچاق لنت ترمز
قاچاق لنت ترمز

وی خاطرنشان کرد: شکی نیست که با تامین به موقع مواد اولیه نیاز بازار به خوبی تامین گردد اما گاها برخی خبرها حاکی از قاچاق لنت ترمز به کشور است که ممکن است این موضوع ضربه ای به تولید باشد و باید هرچه سریعتر پیگیری شود.

لاجوردی با ابراز خورسندی از توسعه برخی واحدهای تولیدی گفت: این شرکت ها با توسعه تولید و ماشین آلات مسیر را برای محقق شدن شعار امسال فراهم ساخته اند اما نباید از نظر دور داشت ناملایماتی که در روند تولید وجود دارد و عوامل دست و پاگیر باید مرتفع گردد تا شاهد رونق تولید باشیم.

رئیس انجمن تولیدکنندگان لنت ترمز و کلاچ در خصوص کیفیت تولیدات داخلی نیز گفت: یکی از دغدغه های اصلی هر تولیدکننده ای تولید کالای مرغوب و با کیفیت است و از آنجا که لنت ترمز قطعه ای فوق ایمنی و دارای استاندارد اجباری است و تحت نظر سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی تولید می شود از کیفیت بالایی برخوردار است اما امسال در نظر داریم با مدیریت واحدهای تولیدی محصولات داخلی را جایگزین محصولات خارجی نماییم.

وی تعامل بین صنعت و دانشگاه را در بهبود کیفیت و همچنین رونق تولید موثر دانست و گفت: بستر سازی برای تعامل بیشتر صنعت و دانشگاه از برنامه های مهم امسال است تا بخش اعظمی از مواداولیه موردنیاز بومی سازی شود به نظر می رسد فرصت خوبی برای تولیدکنندگان است تا شاهد رونق هرچه بیشتر تولید در سالی که به این عنوان نامگذاری شده باشیم.

۰

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!
منبع
خبر خودرو
برچسب ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن